O nas

„Małe Miłe” powstało z miłości do książek i przekonania, że małe przyjemności mają wielkie znaczenie.

W każdym zestawie „Małe Miłe” znajdują się dwie rzeczy: książka i dekoracja – pudełko pełne róż albo stroik, które da się wyjąć i postawić w dowolnym miejscu. Małe jest małe: pudełko z dekoracją ma rozmiar 9 x 21 cm po to, by zmieściło się wszędzie; na biurku w pracy, na stoliku przy łóżku, na parapecie. Jedno spojrzenie i jest miło.

„Małe Miłe” jest po to żeby pokazać, że pamiętasz, nawet jeśli jesteś daleko. Możesz zamówić zestaw będąc w dowolnym miejscu na świecie, dostarczymy go w Polsce pod każdy adres. Jeśli masz problem z wyborem książki, jaka powinna znaleźć się w Twoim pudełku, to napisz do nas: kochamy książki i znamy się na nich, pomożemy Ci wybrać taką, która będzie pasować do zainteresowań osoby, którą chcesz obdarować.

I jeszcze jedno na koniec – całkowity dochód ze sprzedaży zestawów „Małe Miłe” zostanie przeznaczony na utrzymanie niekomercyjnego portalu Dobre Książki. Obdarowując ważną dla Ciebie osobę jednocześnie wspierasz kulturę. Dziękujemy, że jesteś z nami i dziękujemy, że chcesz podarować komuś książkę. To naprawdę wiele znaczy.